O mnie

Studio Urody prowadzi Aneta Kaliś. Pani Aneta jest dyplomowaną kosmetyczką – ukończyła prestiżowe studium kosmetyczne Barbary Jaroszewskiej. W szkole zdobyła niezbędne umiejętności i wiedzę, ale kosmetyka oraz praca z ludźmi są jej pasjami od dawna. Misją pani Anety jest niesienie pomocy każdemu, kto pragnie wydobyć swoje piękno na światło dzienne oraz zadbać o komfort fizyczny i psychiczny poprzez podkreślenie własnej urody.

Aneta Kaliś wierzy, że pielęgnacja ciała i dbanie o fizyczne piękno powinny być luksusem dostępnym dla każdego, dlatego w Studiu Urody proponuje swoim klientom i klientkom profesjonalne usługi kosmetyczne dostępne w przystępnych cenach. Korzystne dla klientów ceny nie oznaczają rezygnacji z jakości – pani Aneta pracuje wyłącznie na najwyższej klasy sprzęcie oraz kosmetykach takich marek jak Charmine Rose, Clarena czy Norel, by efekt przeprowadzanych zabiegów był zawsze jak najlepszy.

Zabiegi wykonywane w Studiu Urody mają nie tylko korzystnie wpłynąć na wizerunek klientów i klientek, lecz także pozwolić im na relaks i ukojenie, dlatego pani Aneta zawsze dba o przyjemną, spokojną atmosferę w swojej świątyni piękna. Ponadto wkłada dużo serca i zaangażowania w wykonywaną pracę, a największą dla niej nagrodą jest zadowolenie powracających klientów i klientek.


Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu.
Akceptuj Cookies
x